Erenler Mah. 1091 Sok. No:10 Erenler/Sakarya

Faaliyet Alanlarımız

single-07
single-07

BAYRAKLAR GERİ DÖNÜŞÜM

AMBALAJ ATIĞI TOPLAMA VE AYIRMA

Evlerde, işyerlerinde ve sanayi kuruluşlarında oluşan ambalaj atıkları tehlikeli atıklardan ve organik nitelikli atıklardan ayrıştırılmış olarak toplanıp Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yetki verilmiş olan firmamıza getirilir. Ambalaj atığı toplama/ayırma tesisimize gelen ambalaj atıkları cins ve türlerine göre ayrıştırılmaktadır. Türlerine göre ayrılan atıklar daha sonra preslenmekte ve geri kazanıma hazır hale getirilerek lisanslı geri dönüşüm tesislerine gönderilmektedir.

TEHLİKESİZ ATIK VE AMBALAJ ATIĞI GERİ KAZANIM

Ambalaj atığı toplama ayırma ve tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyeti kapsamında tesise kabul edilen plastik atıklara gerekli işlemler uygulandıktan sonra granül ve çapak elde edilir. Bu işlemler sonuncunda oluşan plastikler tekrar ürüne dönüştürülmek üzere hammadde olarak lisanslı firmalara sevk edilir.

TEHLİKESİZ ATIK TOPLAMA AYIRMA

Sanayi kuruluşlarından ve diğer kurumlardan üretimleri veya diğer faaliyetleri sonucunda oluşan geri dönüşümü uygun olan tehlikesiz atıklar tesisimize ulaştırılmaktadır. Gerekli işlemler uygulandıktan sonra geri dönüşüm tesislerine sevk edilmektedir.

BAYRAKLAR GERİ DÖNÜŞÜM

Bayraklar Geri Dönüşümün bir marka haline gelmesinin en büyük nedeni üretim kapasitesi ve gücünde saklıdır.